Styl-Projekt

ISO 13485:2016 Styl-Projekt technologia jutra

O firmie

Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług „Styl-Projekt” Marek Michalik


Nasze Przedsiębiorstwo działa na rynku Polskim od 1993 roku. Jesteśmy firmą wyspecjalizowaną w projektowaniu, wykonywaniu lub modernizacji, a także obsłudze i serwisowaniu instalacji gazów medycznych. Ponadto prowadzimy dystrybucję szerokiej gamy wyrobów medycznych – zarówno związanych bezpośrednio z systemami rurociągowymi gazów medycznych jak i innych.

Oferujemy naszym klientom najnowsze rozwiązania techniczne bazując na innowacyjnej technologii, która zapewnia najwyższą jakość wykonywanych usług.

Styl-Projekt jest firmą rozpoznawalną i cenioną na terenie całego kraju, co potwierdzają liczne referencje. Dzięki ogromnemu doświadczeniu w branży instalacji gazów medycznych, jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Nasza firma wyróżnia się stosowaniem nowoczesnej technologii umożliwiającej placówkom medycznym stałą kontrolę w działaniu i funkcjonowaniu źródeł zasilania systemów rurociągowych do gazów medycznych za pomocą oprogramowania, które automatycznie informuje o sytuacjach awaryjnych za pomocą powiadomienia SMS lub przez sieć internetową.

Dysponujemy kadrą o szerokim zakresie wiedzy oraz doświadczenia zawodowego, zarówno w zakresie projektowania, jak i montażu oraz obsługi systemów rurociągowych gazów medycznych. Nasi pracownicy, to wyłącznie specjaliści legitymujący się wieloletnim stażem w wykonywanym przez siebie zawodzie, doskonale znający swój fach, jak i wymagania szeroko pojętej „kultury technicznej”.

Logo firmowe SP


Formularz kontaktowy

  Skontaktuj się z nami

  Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług „STYL-PROJEKT” Marek Michalik

  NIP: 8131891529
  REGON: 690585227

  Trzebownisko 53a
  36-001 Trzebownisko,

  woj. podkarpackie,
  Rzeszów, Polska

  17 772 22 25

  601 257 488

   

  biuro@styl-projekt.pl

  michalik.marek@interia.pl

  jakub.michalik@styl-projekt.pl